Antalya da 6 şube ile hizmetinizdeyiz… Şubelerimize ulaşmak için lütfen tıklayın!
Menü(Yardımcı Olabilir)
KAPAT

Zihinsel depresyon bugünün zamanlarında çok konuşuldu

Zihinsel depresyon bugünün zamanlarında çok konuşuldu

Zihinsel depresyon bugünün zamanlarında çok konuşuldu

Bazıları Sachin Tendulkar’ı görünce şaşkına dönüyor, ben de Rohit Sharma için aynı hissediyorum: KL Rahul

Sürekli ‘Paki’ olarak adlandırılıyordu: Aakash Chopra, İngiltere’de oynarken ırkçı hakaretle karşılaştığını hatırlıyor

Nasser Hussain, Rohit Sharma’nın denizaşırı bir test açıcısı olarak başarılı olması için bilgelik sözlerini paylaştı

Hindistan’ın Yeni Zelanda’daki son T20I serisinde, Rohit ve Rahul, Dhawan’ın sakatlığı nedeniyle açılış olarak doldurdu. İkili, zirvede çok iyi performans göstermeye devam etti ve Men in Blue’nun kendi arka bahçelerinde BlackCaps’e karşı 5-0’lık badana boyamasına önemli katkıda bulundular. 

T20 Dünya Kupası bu yılın Ekim-Kasım ayları arasında programa göre gerçekleşirse, Hindistan’ın açılışını mümkün olan en kısa sürede tamamlaması gerekiyor. 

Parthiv Patel, MS Dhoni’nin varlığı nedeniyle kariyerinin kısalmış olup olmadığını yanıtlıyor. Fotoğraf kredisi: PTI / APnbsp Parthiv Patel Hindistan’daki çıkışını 2002’de MS Dhoni’den önce yaptı. Dhoni’nin uluslararası kriketteki kusursuz yükselişinden sonra kenara atıldı. Parthiv, uluslararası kariyerinde ‘Dhoni faktörü’ üzerine açıldı

MS Dhoni’nin uluslararası krikette gelişinden önce Hindistan, wicketkeeper’s slotunu doldurmak için uzun süre mücadele etti. 2000’lerin başında Team India, Sourav Ganguly altında her koşulda iyi rekabet ederken, ulusal taraf Rahul Dravid’den takım kombinasyonunda ince ayar yapmak ve ihtiyaca göre fazladan bir vurucu veya atıcı oynamak için eldiven giymesini istedi.

Bununla birlikte, Dhoni uluslararası arenada otoritesini damgaladıktan sonra tüm senaryo değişti. Dinesh Karthik ve Parthiv Patel gibi çağdaşları ondan önce çıkış yaparken, onlar uzun süre spotlarını koruyamadılar ve nihayetinde Dhoni dönemine teslim oldular.

Bununla birlikte, hem Karthik hem de Parthiv Patel zamana sahipler ve Dhoni’nin kariyerlerinin kısaltılmasına katkıda bulunduğunu bir kez daha reddetti. Eski Hint açılış konuşmacısı olan yorumcu Aakash Chopra ile yakın tarihli bir YouTube etkileşiminde Parthiv, uluslararası kariyerinde “Dhoni faktörü” nü anlattı.

Parthiv, Chopra’ya şunları söyledi: “Pek çok insan bana yanlış bir dönemde doğduğumu ve Dhoni’nin dönemi olduğunu söyledi, ancak daha önce Hindistan çıkışımı MS Dhoni’den önce yaptığımı da söylemiştim. Sempati ararsam yanlış olur. MS Dhoni’nin varlığı nedeniyle kariyerimin kısaldığını söylüyorum. Performansımın hedefe uygun olmadığını ve bu yüzden başkalarının bir şansı olduğunu düşünüyorum. “

Ayrıca, “Önce Dinesh Karthik aldı, sonra MS Dhoni. İyi gidiyor olsaydım, kimse benim yerimi alamazdı. Uzun süre oynamama sempatisini asla aramayacağım çünkü Dhoni döneminde doğdum.”

Virat Kohli agresif olmayı seviyor, MS Dhoni ve Rohit Sharma soyunma odasını sakinleştiriyor: Parthiv Patel

Herkes ikinci haftanın yeri için mücadele ediyordu: Parthiv Patel, MS Dhoni ile rekabete açılıyor

Irfan Pathan, MS Dhoni’nin kaptan olarak T20 Dünya Kupası’nın açılışından 2013 Şampiyonlar Kupası’na nasıl geliştiğine dikkat çekiyor.

Parthiv, Hindistan’daki ilk çıkışını 2002’de yaptı ve 2003-04’te Avustralya turunun, 2004’teki Pakistan turunun bir parçasıydı ve aynı zamanda Hindistan’ın Güney Afrika’daki ODI Dünya Kupası’ndaki görkemli koşusu sırasında bir wicketkeeper olarak Dr. Bununla birlikte, söğütten yaptığı katkılar o kadar önemli değildi, oysa bakım becerileri o sırada sorgulandı.

Dolayısıyla Mavili Erkekler Dhoni’ye döndü ve geri kalanı dedikleri gibi tarih oldu. 38 yaşındaki oyuncu, dünya kriketindeki standartları korumakla kalmadı, aynı zamanda güçlü vuruşları, bitirme becerileri ve Hindistan’ı kaptanlığı altındaki tüm büyük ICC unvanlarına götüren proaktif ve sakin bir lider olarak bilinmeye devam ediyor.

Bhuvneshwar Kumar MS Dhoni ve Virat Kohli.nbsp hakkında övgü topladı | nbspPhoto Kredisi: nbspIANS Bhuvneshwar Kumar, Instagarm’da hayranlarıyla bir soru cevap oturumu gerçekleştirdi Bhuvneshwar Kumar, soru / cevap oturumunda MS Dhoni ve Virat Kohli hakkındaki görüşlerini paylaştı Bhuvneshwar Kumar da Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo arasındaki favorisini seçti

Bhuvneshwar Kumar, bir süredir beyaz top kriketinde Hint hız saldırısının hayati çarklarından biri. 2012’de Hindistan’daki ilk çıkışını yaptığından beri, Bhuvneshwar, sınırlı sayıda krikette topla en tutarlı oyunculardan biri oldu. Sakatlık sorunları nedeniyle geç mücadele etti, ancak pacer tekrar formda olduğunu ve geri dönüş yapmaya can attığını açıkladı.

Pazar günü Bhuvneshwar, Instagram’da hayranlarıyla bir soru cevap oturumu gerçekleştirdi ve burada favori futbol takımından en sevdiği yemeğe ve MS Dhoni ve Virat Kohli’nin beğenileriyle ilgili görüşlerine kadar bir dizi konuyu açtı. Bhuvneshwar Hindistan’daki ilk çıkışını Dhoni altında yapmıştı ve onun liderliğinde parlayarak kendi yerini sağlamlaştırmıştı.

Bhuvneshwar, kabinesindeki tüm büyük ICC ödüllerine sahip en başarılı Hintli kaptanlardan biri olan efsanevi wicket-bekçisi vurucu hakkında birkaç söz paylaşması istendiğinde, Bhuvneshwar onu bir efsane ve daha da iyi bir insan olarak nitelendirdi. Bhuvneshwar, Dhoni hakkında “Efsane ve hatta daha iyi bir insan” diye yazdı. 

Kıdemli pacer ayrıca şu anki Hintli takım kaptanı Virat Kohli hakkındaki görüşlerini paylaştı ve ona GOAT (Tüm zamanların en iyisi) adını verdi. Kohli, günümüzün en iyi vurucularından biridir ve yarasayla eğlenmek için rekorlar kırmaktadır. 

Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo:

Tüm zamanların en büyük süperstarlarından ikisi olan Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo olmadan futbolda hiçbir tartışma tamamlanmadı. Messi ve Ronaldo, on yıldan fazla bir süredir dünya futboluna hükmediyor ve aralarında on bir Ballon d’Ors paylaşıyor. Messi prestijli ödülü altı kez kazanırken, Ronaldo Ballon d’Or’u beş kez çuvalladı. 

Messi ve Ronaldo arasında favorisini seçmesi istendiğinde, Bhuvneshwar Barcelona ası ile gitti. Hintli hızlı atıcı, Barcelona’nın Messi yüzünden favori takımı olduğunu da açıkladı.

MS Dhoni’nin varlığı nedeniyle kariyerimin kısaldığını söylemek yanlış: Parthiv Patel

Virat Kohli agresif olmayı seviyor, MS Dhoni ve Rohit Sharma soyunma odasını sakinleştiriyor: Parthiv Patel

MS Dhoni yeni görünümüyle hayranlarını şaşkına çeviriyor – resme bakın

Bhuvneshwar, en son geçen yıl Aralık ayında evinde Batı Hint Adaları’na karşı T20I serisi sırasında Hindistan için eylemde görüldü. Bir sakatlık nedeniyle sahadan uzaklaştırıldı ve Men in Blue’nun Yeni Zelanda turuna katılmadı. Koronavirüs salgını nedeniyle turnuva süresiz olarak ertelenmemiş olsaydı, pacer, Hindistan Premier Ligi’nin (IPL) yeni sezonunda geri dönüş yapacaktı.

Nasser Hussain, Rohit Sharma’nın denizaşırı bir Test açıcısı olarak parlayacağından emin.nbsp | nbspPhoto Kredisi: nbspAP Rohit Sharma, geçtiğimiz yıl evdeki Güney Afrika serisi öncesinde Test açılışı olarak tanıtıldı Rohit ilk serisinde Test açıcı olarak çifte yüzyıla çarptı Rohit henüz denizaşırı bir testte açılış oynayacak

Rohit Sharma, Hindistan’ın 2019’daki iç saha sezonundan önce, yılın ikinci yarısında Güney Afrika ve Bangladeş’e ev sahipliği yaptığı Test açılışı olarak yükseldi. Virat Kohli liderliğindeki takım yönetimi, sınırlı geçişli formatta söğütle olan güzel formunu gördükten sonra ve özellikle İngiltere ve Galler’de düzenlenen çarpıcı 2019 Dünya Kupası’ndan sonra, ona bir Test açıcısı olarak uzun bir süre vermenin doğru zamanının geldiğini hissetti. .

Rohit hayal kırıklığına uğratmadı ve Güney Afrika karşısında sıranın en üstündeki ilk serisinde en uzun formatta bakiresini iki yüz katına çıkardı. Seriyi 132.25’te 3 tonluk 539 koşuyla, 212’lik en iyisiyle bitirdi.

Rohit, Şubat-Mart 2020’de Hindistan ve Yeni Zelanda arasında oynanan iki maçlık Test serisinde ilk kez evden uzakta bir açıcı olarak oynayacaktı. Ancak, bir buzağı sakatlığı T20I’lerden sonra turnesini kısalttı. 

Bu nedenle, yabancı topraklarda bir Test açacağı olarak nasıl performans göstereceğine dair spekülasyonlar hala devam etmektedir. Bu bağlamda, eski kriket yorumcu Nasser Hussain, Rohit’i destekledi ve tüm formatlar için bir açılış olarak genel büyümesi için bilgelik sözlerini paylaştı.

Nasser, Sony Ten’in ‘Pit Stop’taki bir sohbet programında, “Rohit Sharma bir Test maçı açıcısı değilse, farklı bir oyun izliyordum … Gidip diğer kriketçilerinize en sevdiğiniz oyuncunun kim olduğunu sorarsanız, çok “Rohit Sharma” diyecekler. Kriketçiler, Rohit Sharma’yı izliyor ve bu adamın vurmak için çok fazla zamanı olduğunu söylüyor.

Sıranın en üstündeki test maçı kriket, zaman kazanmakla ilgilidir, aynı zamanda bir tekniğe sahip olmakla da ilgilidir. Virat’ın (Kohli) İngiltere’de (James) Anderson’a karşı yaptığı gibi, önceki turdaki tüm sorunlarından sonra onu dışarıda bıraktığı gibi, yani bir Test maçı kriketçisi “dedi.

Sachin Tendulkar ve Rohit Sharma, ülke 2020 Babalar Günü’nü kutlarken dileklerini paylaşıyor

Virat Kohli’yi ’empoze etmek’ iktidarı devretmeyecek: Nasser Hussain Hindistan’da bölünmüş kaptanlığa

Rohit Sharma benim rol modelim, gerçek bir maç galibi: Pakistan’da gençlik hissi Haider Ali

Daha da ileri giderek, “Ve bu, Rohit’in evden uzaklaştığında ve top etrafta hareket ettiğinde yapması gereken tek şey bu. Yarım saatini harcaması ve online rulet oyna bowling oyuncuya bu yarım saate sahip olabilirsin. seni bırakacağım, kayma kordonunu oyundan çıkaracağım “dedi eski İngiltere kaptanı.

Rohit, savunan şampiyon Mumbai Kızılderilileri (MI) için IPL 2020’de aksiyonda görüldü, ancak bu yılki nakit zengini ligi yeni koronavirüsün ardından iki kez ertelendi. 

S Sreesanth, Sushant Singh Rajput’un ölümünden sonra kendi depresyon ve intihar düşüncelerini paylaşıyor.nbsp | nbspPhoto Kredisi: nbspAP Sushant Singh Rajput, 14 Haziran’da Mumbai’deki evinde vefat etti Sushant’ın intihar etmeden önce zihinsel depresyondan muzdarip olduğu bildirildi S Sreesanth, Sushant’ın ölümü üzerine açıldı ve depresyon ve intihar düşünceleri ile baş etme aşamasından bahsetti.

Ruhsal depresyon günümüzde çok konuşuldu. Depresyon nedeniyle intihar ettiği bildirilen Bollywood oyuncusu Sushant Singh Rajput’un ani ölümünün ardından akıl sağlığı konusu sıcak bir tartışma konusu haline geldi. 

Sushant’ın intiharının bir sonucu olarak bütün ulus hala acı çekiyor, onu film endüstrisinden ve Hint kriket kardeşliğinden tanıyanlardan birkaç tepki gelmeye devam ediyor.

Call Now Button